Horoskop 2016 | Horoskop osobny a astrologické predpovedě zpracovává astrolog JUDr. Jiří Kubík, 2016, astrologie vypracovanie horoskopu

Horoskop 2016 | Horoskop osobny, astrologické predpovedě, predpověď 2016, horoskop na rok 2016
Vitajte na stránkách venovaných astrologii!
Astrológia je prastarým výkladovým umením opreným o
exaktný matematický základ. Korene astrológie siahajú
podľa dostupných prameňov až do 4. tisícročia pred n.l.
Správcom stránok je astrológ JUDr. Jiří Kubík
Kontakt: Tel. 607 646418, ceskaastrologie@seznam.cz

Horoskop 2016 | Horoskop podle data narození

Vypracovanie osobneho horoskopu - Osobny horoskop:

Detailná interpretácia prebieha od základných charakteristík osobnosti až po zameranie sa na konkrétne oblasti života, vzťahy, deti, práca, majetok, dedičstvo, zdravie a pod. Osobný horoskop pomerne presne odkrýva silné a slabšie stránky osobnosti, upozorňuje na talenty ale varuje aj pred životnými úskaliami. Na vypracovanie osobného horoskopu väčšinou nadväzujú prognózy alebo rozbory horoskopov blízkych a partnerské horoskopy.

HOROSKOP DIEŤAŤA je vlastne výkladom základného horoskopu človeka. Astrológia pomáha preniknúť do povahy dieťaťa, pomáha lepšie prijať jeho zameranie a povahové vlastnosti. Z horoskopu rozpoznáme jeho prednosti a talenty.


Vypracovanie osobneho horoskopu - O používaných technikách:
topocentrický systém domov, tropický zodiak, lunárna paralaxia, pravé lunárne uzly, základných 5 aspektov. Ďalej používam aspekty šírkové - paralely, polovičné vzdialenosti a významné stálice. Ďalej rozlišujem denné a nočné narodenie, denné a nočné planéty, zohľadňujem viditeľnosť planét.

Ukážky výkladu horoskopu TU: Horoskop 2016 | Horoskop podle data narození, Horoskop na zítra, předpověď 2016, horoskop na rok 2016 (text - PDF) www.ceskaastrologie.cz - partnersky horoskop (Zvukový záznam Wma)Rektifikácia - spresnenie času narodenia:

Hodine narodenia obdržanej od klienta musí astrológ vždy nedôverovať. Pravdepodobnosť najrôznejších skreslení vinou napríklad neskoro idúcich hodín, nepresne zaznamenanej hodiny a pod. sú bežné. Astrológ získaný ČAS narodenia pri konzultácii kontroluje a koriguje na základe dôležitých životných udalostí a s tým súvisiacich dôležitých direkcií a tranzitov.

O používaných technikách:
Prednostne sa jedná o metódu primárnych direkcií osí a tranzitov na hlavnej osy.

 Vypracovanie horoskopu - Astrologické predpovedě:

V rámci konzultácie zpracujeme aj astrologické predpovedě 1-2 roky dopredu. Prognostické techniky sú najmä užitočné pre vaše rozhodovanie, pretože Vás upozorní na dôsledky Vášho rozhodnutia. Prognostické techniky pomáhajú využiť životné príležitosti.

O používaných technikách:
primární direkce – Naibodův klíč, sekundární direkce, tranzity, solární a lunární revoluce, používáme i paralelní aspekty, direkce stupeň/rok.

 Vypracovanie partnerskeho horoskopu - Partnerský horoskop:

Partnerský horoskop zostavený podľa dátumu, hodiny a miesta narodenia pomáha pochopiť potenciál, možnosti a vývoj ako partnerského tak aj pracovného alebo iného vzťahu. Na základe dlhoročných skúseností je možné s veľkou istotou určiť vývoj vzťahu. Pri vypracovanie partnerskeho horoskopu astrológ vychádza zo základných dispozícií oboch partnerov, teda pri vypracovanie partnerského horoskopu je nutné študovať aj osobné horoskopy partnerov.

O používaných technikách:
Vychádza sa z osobného horoskopu zostaveného na základe dátumu, hodiny a miesta narodenia, ďalej sa použije porovnanie horoskopov - tzv. synastria, kompozitný horoskop. V základných horoskopoch je možné vyčítať naše osobné dispozície pre vzťahy, porovnanie určuje našu vzájomnú kompatibilitu, kompozitný horoskop pomáha lepšie popísať základné témy vzťahu.


Kedy má partnerský horoskop zmysel:

Ak premýšľate o tom, či je pre Vás partner ten pravý a či sa k sebe hodíte. Ak chcete lepšie spoznať silné a slabé stránky Vášho vzťahu. Ak prechádzate krízou a chceli by ste vedieť viac.


Čo je potrebné pre zostavenie partnerského horoskopu:

Pre zostavenie partnerského horoskopu je potrebné vedieť dátum, miesto a hodinu narodenia oboch partnerov. Pracovať je možné aj v prípade, že je známa hodina narodenia len jedného z partnerov, kompletné údaje sú ale výhodou. Potom už stačí nás kontaktovať prostredníctvom mailu alebo telefónom (ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. +420 607 646418)

formy zpracování ceník a kontakt astrolog Jiří Kubík


www.ceskaastrologie.cz - astrologie, horoskopy

STRUČNÝ UKÁZKOVÝ VÝKLAD PARTNERSKÉHO HOROSKOPU - text včetně grafů horoskopů

Česká astrologie - partnerský horoskop, Catherine - Zeta Jones a Michael Douglas .....Ukázka: www.ceskaastrologie.cz - partnersky horoskop podle data narozeni(zvukový záznam Wma)

www.ceskaastrologie.cz - astrolog

Už od roku 2000 úspešne ponúkame profesionálne a pre každého zrozumiteľne spracované horoskopy. V prípade nespokojnosti je konzultácia zdarma!

KURZY ASTROLOGIE

NABIEDKA SLUZIEB

CENNIK KONZULTACII

O KONZULTACII

DRUHY HOROSKOPOU I

DRUHY HOROSKOPOU II

Naša práca pre Vás neskončí ani po konzultácií, kedykoľvek sa na nás môžete telefonicky a e-mailom pre názor a radu obrátiť.  horoskop , astrologie


On-line diskusia o astrológií - pýtajte sa na to, čo Vás zaujíma.Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík

Horoskop 2016 | Horoskop osobny a astrologické predpovedě zpracovává astrolog JUDr. Jiří Kubík, horoskop dieťaťa 2016,astrologie vypracovanie osobneho horoskopu

Horoskop 2016 | Horoskop osobny a astrologické predpovedě zpracovává astrolog JUDr. Jiří Kubík, horoskop dieťaťa 2016,astrologie vypracovanie osobneho horoskopu www.ceskaastrologie.cz, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607646418


 horoskop , astrologie a horoskopy