Objednat horoskopy

Objednajte si horoskopy od profesionálneho astrologa

Výklady horoskopov u mňa prebiehajú v rámci astrologickej konzultácie. Konzultácia prebieha formou rozhovoru buď osobne alebo  prostredníctvom Skype. Ďalej je možné horoskopy nahovoriť a zaslať na CD alebo emailom s tým, že prebehne následná konzultácia. Pri konzultácii vám vyložím všetky horoskopy, ktoré Vás budú zaujímať a budem sa snažiť zodpovedať všetky vaše otázky. Konzultácia sa nahráva a klient obdrží nahrávku spolu s ghoroskopy od astrologarafmi horoskopov. Konzultácia trvá obvykle 2 hodiny, ale nie je časovo obmedzená, končí vtedy, pokiaľ už klient nemá otázky. V cene konzultácie sú výklady všetkých horoskopov – osobný, partnerský a prognostický. A K sa stanete mojim klientom, poskytujem v prípade potreby okamžité a bezplatné online konzultácie cez telefón, FB alebo email, pretože horoskopy môžu byť prakticky užitočné práve v momente dôležitých rozhodnutí.

Cenník

Cena konzultácie je 70,- EURO (cca 2 hodiny, za všetky horoskopy, cena je vrátane DPH)

Následná konzultácia a jednorázové otázky (plotné dni, výber vhodného okamžiku….) u mňa stoja 50,- EURO (cena je vrátane DPH)

Pri osobnom stretnutí sa konzultácia hradí na mieste, v prípade nespokojnosti je však zadarmo. Pri práci na diaľku je možné horoskop zaslať formou dobierky alebo emailom po obdržaní platby na účet.

Raiffeisen BANK: 7400879001/5500
IBAN CZ4655000000007400879001
SWIFT kód: RZBCCZPP
BIC: RZBCCZPP

Čo je potrebné vedieť pri konzultácii

Potrebujem vedieť dátum, hodinu a miesto vášho narodenia. Rovnaké údaje potrebujem aj pri zostavení ďalších horoskopov. Hodinu si väčšinou pamätajú matky, ďalšia možnosť je návšteva pôrodnice, údaje uchovávajú aj matriky krajských úradov.

Pre spresnenie horoskopu “rektifikácie” je dobre vedieť dôležité udalosti z vášho života (vzniky a konce vzťahov, sťahovanie, pracovné medzníky, ukončenie štúdia, úrazy, zisky a straty, úmrtie v rodine, proste všetko dôležité….) Rektifikácia sa prevádza z dôvodu spresnenia hodiny narodenia. Prakticky všetky horoskopy nie sú z najrôznejších dôvodov zaznamenané celkom presne, respektíve nie sú zaznamenané celkom presné dátumy, s ktorých astrológ vychádza pri ich zostavovaní. Klasik hovorí, že hodine narodenia nie je nutné dôverovať, skúsenosti tento názor potvrdzuje. Rektifikácia je dôležitá najmä s ohľadom na kvalitu astrologickej predpovede .

Pokiaľ vás zaujíma vzťah, je dobré vedieť aj probližnú dobu jeho vzniku a obdobie vzniku problému.

 

Objednať horoskop

Pri objednaní horoskoopu volajte alebo píšte. Rád odpoviem na akékoľvek otázky. Kontakty

horoskopy
Ukázka grafu horoskopu

Darčekový poukaz

Astrologická konzultácia môže byť originálnym darčekom. Už niekoľko rokov je u mňa možné zakúpiť aj darčekový poukaz na astrologickú konzultáciu.  Ukázkový dárkový poukaz