Jonášova metoda, jonášova metoda výpočet, jonášova metoda početí - astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, Sokolovská 88, 323 00 Plzeň, IČ: 67079326


 Facebook
jonášova metoda, jonášova metoda výpočet, jonášova metoda početí
Vitejte na stránkách venovaných astrologii!
Astrológia je prastarým výkladovým umením opreným o
exaktný matematický základ. Korene astrológie siahajú
podľa dostupných prameňov až do 4. tisícročia pred n.l.


Správcom stránok je astrológ JUDr.Jiří Kubík
Kontakt: Tel. 607 646418, ceskaastrologie@seznam.cz

jonášova metoda, jonášova metoda výpočet, jonášova metoda početí

Jonášova metóda - výpočet počatia:

Jonášova metóda - výpočet počatia. V prípade záujmu je možné stanoviť aj plodné dni vhodné pre počatie potomka tzv. Jonášovou metódou a naopak vylúčiť nevhodné termíny. Pre korektnosť je treba spomenúť, že tzv. metóda plodných dní nezaručí otehotnenie, ale jeho pravdepodobnosť zvýši. Astrológov komentár pomôže vyvarovať sa vyslovene nevhodných termínov a prípadným rizikám, najmä pri umelom oplodnení. Vo svojej praci som sa už mnohokrát stretol s klientkami, ktoré prešli veľkým sklamaním a dialo sa tak za astrologicky veľmi nevhodných adopredu čitateľných konštelácií. Astrológ naopak okrem konkrétnych plodných dní vyberá aj dlhodobé časové úseky, vhodné pre otehotnenie. V rámci tejto služby opíše dispozície pre rodičovstvo oboch partnerov, výberu plodných dní a prejde obdobie z hľadiska vplyvu na horoskop cca 1.5 roka dopredu.

Jonášova metóda:

Dôležitý pre plodnosť ženy je v horoskope Mesiac. Tzv. Jonášova metóda, podľa ktorej sa stanovujú plodné dni ženy spočíva na princípe, že žena je najplodnejšia pri fáze Mesiaca a Slnka ako v deň narodenia, takže sa musia eliminovať vyslovene nevhodné pozície Mesiaca. Astrológ ďalej všeobecne skúma tranzity a direkcie pre Mesiac, vládcu piateho domu a na piaty dom. Veľa napovie aj siedmy dom.

Čo dostanete:

Svoje komentáre nahrávam do digitálneho súboru a zasielam ich mailom alebo formou dobierky na CD. Súčasťou zásielky je aj textový súbor so stanovenými plodnými dňami. S ohľadom na povahu tejto techniky spočívajúcej najmä v rovnakej fáze Slnka ako v deň narodenia, môžete obdržať maximálne 12 termínov. Veľmi často je odporúčaných termínov oveľa menej, pretože v inkriminovaných termínoch bol Mesiac poškodený.

Potrebné údaje:

Pre zostavenie plodných dní je potrebné poznať dátum, hodinu a miesto narodenia ženy. Je dobré, ak astrológovi uvediete dôležité informácie o sebe v súvislosti s touto témou a dátumy dôležitých životných momentov. Považujem za vhodné poskytnutie aj údajov partnera.

Cena:

45 €
Pokiaľ je služba súčasťou tzv. veľkej konzultácie, je zahrnutá v cene 70 €. v rámci veľkej konzultácie vyložím všetky základné horoskopy ktoré vás zaujímajú, vyložím partnerské či prognostické horoskopy.... atď - všetko na želanie klienta.jonášova metoda

Přednáška z konference Astrologické společnosti ČR.
EUKARPIE 2013 - 28. DUBEN 2013 13:50 – 14:50 JUDr. Jiří Kubík: Denní a noční hodnost Planet
astrolog

Už od roku 2000 úspešne ponúkame profesionálne a pre každého zrozumiteľne spracované horoskopy. V prípade nespokojnosti je konzultácia zdarma!

KURZY ASTROLOGIE

NABIEDKA SLUZIEB

CENNIK KONZULTACII

O KONZULTACII

DRUHY HOROSKOPOU I

DRUHY HOROSKOPOU II

Naša práca pre Vás neskončí ani po konzultácií, kedykoľvek sa na nás môžete telefonicky a e-mailom pre názor a radu obrátiť.

 nabídka služeb


On-line diskusia o astrológií - pýtajte sa na to, čo Vás zaujíma.Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA

Jonášova metoda | jonášova metoda výpočet, jonášova metoda početí

Jonášova metoda | jonášova metoda výpočet početí www.ceskaastrologie.cz, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607646418


 horoskop , astrologie a horoskopy